NOWA! Grupa Producentów Warzyw Agro-Centrum Charsznica Sp. z o. o.

logo

ul. Żarnowiecka 18

32-250 Charsznica

Pon - Pt 8.00 - 16.00

Dostawy 8.00 - 20.00

O nas

Witamy w Nowym Agro-Centrum Charsznica

Jesteśmy uznaną Organizacją Producentów Warzyw specjalizującą się w produkcji kapusty białej, czerwonej, pekińskiej, selera, buraka czerwonego. W oparciu o system zarządzania jakością zapewniamy naszym Klientom wysokiej klasy produkty a od 2016 roku, również Certyfikowane Ekologiczne warzywa.

Na życzenie Klienta warzywa są sortowane, pakowane w worki raszlowe, lub opakowania jednostkowe od 0,5 kg na maszynach poziomych Flow Pack lub pionowej, za pomocą najnowocześniejszych urządzeń sortująco-pakujących.

Firma również posiada własny tabor samochodowy, co umożliwia nam dostarczenie towaru do miejsca wskazanego przez odbiorcę.

AGRO CENTRUM CHARSZNICA powstało w 2010 r. działalność gospodarczą rozpoczęło w wrześniu 2010 r. Naszą misją jest zapewnienie Klientom i Konsumentom prawdziewie zdrowych, wysokiej klasy warzyw. Dzięki systemowi zarządzania jakością oraz certyfikowanej pierwotnej produkcji rolnej GLOBAL G.A.P., w naszych produktach nie ma pozostałości metali ciężkich, niezdrowych nawozów czy pestycydów, więc w pełni można wykorzystać naturalne właściwości warzyw niezakłócone przez obecność szkodliwych substancji. Celem polityki handlowej firmy jest zaspokajanie wymagań naszych Klientów poprzez zapewnienie towaru najwyższej jakości.

Agro Centrum Charsznica Sp. z o. o. dysponuje nowoczesnymi chłodniami o ładowności 3500 ton, spełniającymi wymogi i standardy Unii Europejskiej. Dzięki temu nasze produkty mają zapewnione idealne warunki przechowalnicze i nigdy nie tracą jędrności oraz zachowują cenne witaminy przez cały okres przechowywania. Zaopatrujemy wiele hurtowych odbiorców krajowych i zagranicznych. Nasza oferta, która dzięki sprawnemu funkcjonowaniu działu skupu ciągle się rozszerza, zawiera szeroką gamę warzyw, dostarczanych bezpośrednio przez producentów.

20

Członków Grupy

2500

m2 magazynów chłodniczych

8

lat działalności

6000 +

ton kapusty

images
2010
Rozpoczęcie działalności

Zawiązuje sie Grupa Producentów Warzyw Agro-Centrum Charsznica Sp. z o. o.

2012
Zakaz exportu do Rosji

Polska została objęta zakazem eksportu do Rosji produktów rolno-spożywczych - bardzo mocno negatywnie wpłynęło to na przyszłość naszej firmy. Rosja od kilkudziesięciu lat była największym odbiorcą warzyw z naszego regionu.

2014
Zakaz importu w Rosji

Władze Rosji wydały dekret o zakazie importu między innymi warzyw z Uniii i innych państw.

2015
Uznanie Grupy

W Czerwcu 2015 Nasza Grupa uzuskuje uznanie Urzędu Marszałkowskiego.

2016
Nowe ACC

Po zmianie Zarządu naszej firmy, głębokiej restrukturyzacji, przystosowaniu do najnowszych wymagań rynku, certyfikacji zakładu jako firmy prztetwrzającej i handlującej certyfikowanymi produktami ekologicznymi. ACC rozpoczyna zupełnie nowy rozdział swojej historii.

2018
Nowa jakość Nowa nadzieja

Po kilkuletniej walce o przetrwanie nasza Grupa rozpoczyna współpracę i dostawy do dużego odbiorcy sieciowego w Polsce.

Zostań członkiem Nowej Grupy Producentów Warzyw Agro-Centrum Charsznica Sp. z o. o.

badge

Nie chcesz martwić sie o zbyt wyprodukowanych warzyw?
Chcesz produkować konkretne odmiany w uprawie, których jesteś najlepszy?
Chcesz podnosic swoje kwalifikacje i doświadczenie?

Zostań członkiem naszej Nowej Grupy - Kontakt

Sprawdzić jak do nas dojechać

Mapy Google